wtorek, 25 listopada 2014

Zamczysko AD 2014

Miło mi zadonieść, że w sobotę będę gościem konwentu Zamczysko. Wszystkich, którzy mogą (i chcą) zapraszam do Wrocławia. Szczegółowy plan imprezy i inne przydatne informacje znajdziecie TU.
Na łamach Zbrodni w Bibliotece pojawił się mój kolejny felieton z cyklu Horrorem w oko, tym razem pod nieco przewrotnym tytułem "Nie ma się z czego śmiać".
Pozostając w klimatach ludycznych mocno zapraszam do obejrzenia kontynuacji Smakoszy, tj. Smakosze 2 - Spirytus Moments. Filmik, choć niedługi, produkowany był w tempie największych holyłudzkich superprodukcji, bo przez dwa lata... Smacznego!

4 komentarze:

 1. felietonik zacny, ale czuję delikatne wypieki na policzkach czytając o sobie ;-P. No a poważnie, nie jestem twórcą, ale wypowiem się jako nietwórca, że chyba każdy taki okres przechodzi. I o to chodzi aby przejść. I zapomnieć lub nie, ale w każdym razie nie pozostać na etapie o którym piszesz. Czasami lepiej skończyć z pisaniem usilnym, jeśli jest tylko męczeniem materiału. Generalnie, wszystkim polecam czytanie dobrych książek i w trakcie lektury wbijanie sobie do głowy, że jeśli nie potrafimy nawiązać walki z czytanym opkiem/powieścią, to lepiej zmienić hobby. Lub pisać do szuflady, bo przecież nie jest powiedziane, że nie można pisać dla własnej frajdy, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie! Jeśli ta pisanina nie krzywdzi nikogo, poza oczami delikwenta i stanem jego konta (w końcu te rachunki za prąd trzeba jednak płacić), to pisać warto... a czasem - jak słusznie zauważyłeś - nie zawadzi też czegoś sensownego przeczytać... Na przykład napisać jedna stronę i przeczytać jedną książkę. Byle nie odwrócić proporcji ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i byle książka była odpowiednia, a nie to co przez przypadek kontenerem przez Atlantyk przepłynęło ;-)

   Usuń
  2. Nie żebym chciał marudzić, ale czasami mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie, to wybór będzie żaden... Albo taki: nie czytać, bo nie ma co, ewentualnie odświeżyć sobie coś co już się czytało...

   Usuń