wtorek, 15 października 2013

Szklana góra w Czwartym Wymiarze, no i parę innych różności

Zachęcam wszystkich do wybrania się do najbliższego kiosku z prasą i nabycia najnowszego, już listopadowego numeru miesięcznika Czwarty Wymiar, w którym – wśród mnóstwa innych ciekawych materiałów – znalazło się także moje opowiadanie „Szklana góra”, ozdobione elegancką ilustracją Katarzyny Boruń-Jagodzińskiej.
Poza tym serdecznie zapraszam na konwent NAWIKON, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 16 na ul. Bohaterów w Rzeszowie, gdzie już w najbliższy piątek i sobotę będziemy razem z Dawidem Kainem opowiadać między innymi o Apokalipsie i twórczości Kathe Koji. Także w tę sobotę w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (budynek Małopolskiego Ogrodu Sztuki, wejście od ul. Szujskiego) odbędzie się KFASON, czyli Krakowski Festiwal Amatorów Strachu, Obrzydzenia i Niepokoju), gdzie powymądrzamy się na temat kondycji polskiej literatury grozy i świetlanych wizjach jej przyszłości.

No i na koniec polecam łaskawej uwadze czytelników posiadających czytniki wszelkiej maści trwającą właśnie na Virtualo promocję naszego „Chorego, chorszego, trupa”.

4 komentarze:

 1. Bardzo przyjemne - jeśli tak mozna określić - opowiadanie. Czyta się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To widzimy się na Nawikonie :)

   Usuń
  2. Dzięki za wsparcie - nie ma to jak spotkania fejs tu fejs ;)

   Usuń
 2. Kupione, przeczytane... Czekam na wiecej!

  OdpowiedzUsuń