poniedziałek, 24 września 2012

Siła złego

Niedawno ukazała się antologia „Najlepsze horrory A.D. 2012” pod redakcją Bartłomieja Paszylka. W antologii można przeczytać moją „Randkę w ciemni”, a także opowiadania takich autorów jak Peter Straub, Mort Castle, Dawid Kain, Dariusz Zientalak czy Aleksandra Zielińska.

Książkę można zakupić bezpośrednio w wydawnictwie Polonsky.


W ramach zachęty zapraszam do zapoznania się z pierwszą recenzją tej pozycji, która znalazła się na blogu Anti-ExpertHorror Blog.

Z kolei w piątek 28 września staraniem wydawnictwa Oficynka pojawi się antologia „Halloween. Cukierek albo psikus”. Poza moim opowiadaniem „Trudny wybór” znalazły się w niej teksty Izabeli Szolc, Magdaleny Kałużyńskiej, Katarzyny Rogińskiej, Łukasza Orbitowskiego, Krzysztofa Maciejewskiego, Bartosza Czartoryskiego, Roberta Cichowlasa, Łukasza Śmigla, Piotra Rowickiego i Dawida Kaina.


Książka w cenie promocyjnej jest już dostępna TU.

O Dawidzie Kainie było już w tym wpisie dwa razy, nadeszła pora na trzeci. Otóż, Dawid udostępnił za darmo swoją powieść „Prawy, lewy, złamany. Poza wyjątkowo atrakcyjną ceną warto zaznaczyć, że jest to wydanie poprawione. Książkę możecie ściągać w trzech wersjach:
Miłego zasysania!

5 komentarzy:

 1. Jeszcze dorzucę od siebie, że do sieci trafiły też poprawione pliki mobi i epub "Prawego, Lewego, Złamanego" (pdf został bez zmian) - można je ściągać z tych linków:

  http://www.sendspace.com/file/2k34m1

  http://wydaje.pl/e/prawy-lewy-zlamany2

  OdpowiedzUsuń
 2. He he, dzień bez ściągania dniem straconym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie co czytać, oj będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Antologia najlepszy horrorów zaczyna mnie coraz bardziej zachęcać...

  OdpowiedzUsuń
 5. I słusznie, bo to wyjątkowo zacne danie, dające zarówno rozrywkę, jak i pożywkę dla umysłu :)

  OdpowiedzUsuń