środa, 7 marca 2012

Uzbierało się

Nie wiem od czego zacząć, bo różności uzbierało się mnóstwo… Może więc od chwalipięctwa (póki pamiętam).
„Chory, chorszy, trup” - jak na porządnego zombiaka przystało - święci ostatnimi czasy same triumfy. Czytelnicy Grabarza Polskiego uznali zbiór książką roku 2011, a w podsumowaniu redakcji zajął on wysokie trzecie miejsce. Na podium stanął także „Lek na lęk”. Jakby tego było mało, w zorganizowanym przez portal Kostnica plebiscycie Złoty Kościej 2011 „Lek na lęk” zajął drugie, a „Chory, chorszy...” trzecie miejsce. Przy okazji strasznie mocno dziękuję wszystkim, którzy głosowali na te książki!
Poza tym zachęcam Was do przeczytania kilku nowych recenzji: „Efemerydy”, „Leku na lęk”, „15 blizn” i dwóch „City 2” (pierwsza, druga), a także literackiego podsumowania roku dokonanego przez redakcję serwisu Horror Online.
Do oferty Virtualo trafił w końcu długo wyczekiwany e-book „Bizarro dla początkujących”. Cena jest bardziej niż przystępna, a zawartość… Warto samemu sprawdzić.
A już jutro w świętokobiecej aktualizacji Niedobrych literek będzie można przeczytać mnóstwo świetnych tekstów, w tym „Danie dnia”, które upichciłem do spółki z Dawidem Kainem.
Smacznego!

2 komentarze:

  1. Nasze teksty są już na Literkach. Prawdziwy wysyp. Takiej okazji nie można przegapić! ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe, patrząc na ilość odsłon sporo czytaczy też tak uważało ;)

    OdpowiedzUsuń