wtorek, 5 kwietnia 2011

Powtórne przyjście i Kraków gore

Wszystkich tych, którzy lubią dobre opowiadania, z pewnością ucieszy wieść, że wydawnictwo Fox Publishing jeszcze w tym roku opublikuje zbiór opowiadań, które napisałem z Robertem Cichowlasem. Już teraz na stronie wydawnictwa można obejrzeć pierwszą z grafik Maćka Mazura, który zilustruje "Powtórne przyjście".
Z kolei do kwietniowego numeru miesięcznika Policja 997 trafił bardzo ciekawy artykuł Aleksandry Wicik - "Policjant w mieście grozy, Kraków gore". Znalazło się w nim sporo informacji o tym dlaczego zostałem policjantem, jak doszło do tego, że zacząłem pisać takie a nie inne teksty, o kolejnych książkach i o okolicznościach w jakich powstała ekranizacja "Głowy do kochania". Wersja elektroniczna tego tekstu znajduje się TU.
Zapraszam do czytania/oglądania!

4 komentarze:

 1. Kurwesko mocno trzymam kciuki za ten zbiorek. Ilustracja totalnie wgniata w fotel i mam nadzieje, że okładka także będzie zrobiona w tym klimacie. Ciekawiejsze, coraz ciekawiejsze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za słowa wsparcia! Ilustracja jest rzeczywiście świetna, myślę, że Maciek z innymi też sobie poradzi :)
  A my ze swojej strony staniemy na głowie, żeby przy redakcji tak dopieścić teksty, by mucha nie siadała!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie no, jak dobry trup to i mucha siąść musi ;)
  KTD

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie to i racja :)

  OdpowiedzUsuń